Aktualności

III-Miejsce PLP Warszawa

W minioną niedziele w Warszawie odbyła się druga edycja Polskiej Ligi Paintballowej. Przypominamy iż liga składa się z 16 drużyn i jest ligą zamkniętą. Startowaliśmy z rana grając pierwszy mecz turnieju z drużyną Wikingowie Warszawa, zdobywamy pierwszy punkt ale to za mało by wygrać mecz i przegrywamy 1:2. Drugi mecz rozgrywamy z liderem rankingu Aliens Warszawa, dopasowanie taktyki pod przeciwnika. Kontrolujemy mecz, tracąc tylko jeden punkt i wygrywamy pewnie 4:1. Zostaje nam ostatni mecz w grupie z drużyną Painsquad Międzyrzec Podlaski, musimy wygrać z jak najlepszym wynikiem aby wyjść z grupy. Dominujemy przeciwnika i pewnie wygrywamy bez straty żadnego punktu 4:0. Tą wygraną awansujemy do półfinału z pierwszego miejsca w grupie. Napotykamy drużynę Spire Division z Wrocławia na swojej drodze do podium. Mecz zaczyna się dla nas bardzo dobrze po rozbiegu mamy przewagę, gra przez środek okazała się jednak złym rozwiązaniem i tracimy punk z automatu oraz dostajemy kare. Wynik nie jest zadowalający 0:2 w przeciągu 2 minut, odrabiamy straty i wyrównujemy wynik na 3:3. Gramy dogrywkę jeden na jednego, przeciwnik okazał się lepszy i gramy o trzecie miejsce z drużyną SMASH Olsztyn. Kolejna dramaturgia punkt za punkt, przy stanie 3:3 wychodzimy na ostatni punkt meczu. Do końca meczu zostało 30 sekund podbijamy buzerr na w 15 sekundzie meczu i zajmujemy III miejsce w Warszawie oraz zawodnik NexXTeaM Zambrów otrzymuje nagrodę najlepszego gracza turniejuMVPMarcin Ciborowski.