akademia speedballowa

AKADEMIA MŁODEGO  SPEEDBALLOWCA:

Treningi kierowane są do osób głównie początkujących pragnących poznać odmianę Paintballa czyli Speedball oraz Zawodników, Drużyn chcących doskonalić i rozwijać umiejętności. Każdy początkujący gracz na pierwszy trening dostanie sprzęt (Marker+Magazynek+Butle HP oraz Maske). Treningi prowadzone są przez doświadczonych graczy zawierające elementy kondycyjne, ćwiczenia typowo techniczne, krótkie gry sparingowe i interwały wytrzymałościowe. Wszystkie te elementy podparte są doświadczeniem zdobytym przez długie lata treningu Drużyny NexXTeaM. Ciężki trening stanowi fundament do dalszego rozwoju w kierunku speedballa. Na treningi zapraszamy osoby, które chcą aktywnie spędzić zimowe wieczory w doborowym towarzystwie. Informujemy iż trenują w naszej akademii osoby od 12 roku życia. Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu środa-godzina 19.00 oraz niedziela- godzina15.00- Hali Reball Club Center w Zambrowie.

PLAN TRENINGU:

-rozgrzewka trwająca 15 minut

-interwał wytrzymałościowy

-komunikacja na polu

-strzelanie w miejscu w cel

-strzelanie w biegu na przemian

-strzelanie z dominacją i przechodzenie z przeszkody na przeszkode

-snap shooting , wychylenie i strzał

-gra na przetrwanie

-gra 1×1,2×2,3×3,4×4

 

AKADEMIA  DRUŻYNOWA:

Akademia Paintballowa skierowana jest do drużyn pragnących pogłębić wiedzę o speedballu, przygotować się do sezonu zarówno kondycyjnie jak i technicznie. Akademia zawiera wszystkie elementy treningu, dodatkowym atutem jest indywidualne podejście szkoleniowe trenera do całej drużyny. Ważnym elementem jest dostosowanie programu akademii do aktualnych umiejętności i poziomu gry drużyny oraz poszczególnych graczy. Wszystko po to aby szlifować nabyte umiejętności oraz nabywać te, których brakuje lub które nie są jeszcze na odpowiednim poziomie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny:

Email-nexxteam@wp.pl

Mobile-601-874-243

 

Purchase our drugs from canadian pharmacy our licenesed store. Patients in the canada pharmacy }])$ Purchase drugs online and compare prices.