Archive: » 2010 » Wrzesień

Trening Reball Club

Gramy i Strzelamy: Break , Snapexxx:]

czytaj całosc...

Finał w Poznaniu!

Już w 10.10.2010r (Niedziele) będzie rozgrywany turniej finałowy w Poznaniu, oczywiśćie Zambrowskiej drużyny NexXTeaM i tam nie zabraknie. Ruszamy na podbój Poznania- już w sobote aby się  dobrze wyspać i fajnie z integrować. Gramy najmocniejszym składem  na tym turnieju (oraz sezonu) , nie damy żadnych wątpliwośći przeciwnikom że to my powinniśmy wygrać lige postaramy się zakonczyć sezon jak najlepszym wynikiem na tym turnieju,trzymajcie kciuki do relacji powrócimy:)

czytaj całosc...

Trening Reball Club (środa)

Break - Snapy!

czytaj całosc...

Gramy na Polu w Zambrowie (Niedziela)

czytaj całosc...

Niedziela (Czerwony Bór) Komercja Paintball Club

czytaj całosc...

Wypad na Grand Tour do Wawy!

Byliśmy zobaczyliśmy i podpatrzyliśmy oraz dopingowaliśmy  najlpszych zawodników  grających w speedball. Ponizej kilka filmików i fotek z tego turnieju , miłego ogladania:)      

czytaj całosc...

III miejsce w Lublinie!

  Jesteśmy już po turnieju okazało się  jadąc we dwójke czyli ( Zjawa i Gosek) oraz  kolega zapożyczony z II ligowej drużyny  zostało wywalczone III miejsce w Lublinie. Po eleminacjach wyszliśmy na 3 pozycji   gdzie  graliśmy finały. Troche brak szczęscia i taktyki zabrakło nam do lepszej pozycji na turnieju  ale  jesteśmy szczęscliwi z pudła  III miejsca w PLP3 III divizji w Lublinie. Gorące podziękowania dla  zawodnika z  drużyny All Or Nothing który wspierał swoją osobą oraz  grą  drużynę NexXTeaM:)    

czytaj całosc...

Rozwiązanie quiza wakacyjnego

Nieodparta pokusa było nie rozwiązac tej prostej zagadki! Oczywiśćie tą osobą jest jeden zawodników z Drużyny NexXTeaM , został przeszkolony przez najleprzysz treserów Reball Clubu gdzie teraz może grac pod bandera Zabrowskiej Drużyny Speedballowej NexXTeaM, Liczymy na to że przyszlym sezonie będzie mógl bardziej się angażowac w wyjazdy drużynowe i wspierac wszystkich zawodników z teamu. A prawie zapomnialem że nagroda była tak wysoka , aż nie możemy zdradzic kto wygrał ponieważ był by bohaterem o to tej zagdaki, a zarazem pewnie medialność i popularność  nie jest...

czytaj całosc...

Trening Reball Club (Środa)

....to co zwykle - nic nie robimy tylko rzucamy sie kulkami hehe:)...

czytaj całosc...
Purchase our drugs from canadian pharmacy our licenesed store. Patients in the canada pharmacy }])$ Purchase drugs online and compare prices.